Vaše zkušenosti

Kvůli zaměstnavateli jsem se dostal do finančních potíží. Musel jsem si půjčit.

Minulý rok na podzim se mi stala nepříjemná věc. Můj zaměstnavatel mi nevyplatil mzdu a moje finanční zásoby se ztenčovaly. Aby toho nebylo málo, bouchl kotel. Začínala zima a bez topení a teplé vody se to nedalo zvládnout. Proto jsem se uchýlil k variantě PŮJČIT SI. Našel jsem si na internetu firmu zaručené peníze. Půjčili mi bez zbytečných otázek, bez dalších poplatků a hlavně rychle. Za půjčené peníze jsem si koupil nový kotel. Po třech měsících jsem dostal konečně svoji výplatu, takže jsem mohl celý dluh splatit.  A dokonce po mě nechtěli poplatek za předčasné splacení.

Touto cestou bych rád poděkoval celému týmu za rychlou pomoc a hlavně za profesionální jednání.

Tomáš 32 let

Záliba v nakupování mě dohnala ke konsolidaci.

Jsem studentka a miluji jako každá slečna nákupy. Bohužel až tak moc, že jsem si na tuto moji zálibu půjčila u více pochybných firem v domnění, že si najdu skvěle placenou práci a vše zaplatím naráz. Dost jsem se přepočítala. Nové dobře placené zaměstnání v nedohlednu a půjčky mi začaly přerůstat přes hlavu. Naštěstí jsem našla kontakt na pana Doležela z firmy Pohotové peníze, který mi pomohl sjednotit všechny půjčky do jedné a ještě s nižším úrokem. Děkuji.

Monika 24 let

Gynekolog nám řekl, že to budou dvojčata. Na větší byt jsme potřebovali půjčku!

Já a moje přítelkyně jsme bydleli v malém, ale útulném bytě v Brně. Ona otěhotněla. Její gynekolog nám oznámil, že budeme mít dvojčata. Pochopitelně, náš byt byl v tu chvíli až příliš malý. Rozhodli jsme se ho prodat a koupit větší. Jenže zákon schválnosti způsobil, že ani jeden zájemce si byt nekoupil. Proto jsem se rozhodl si půjčit peníze na byt, který už jsme si mezitím vyhlédli. Známý mi doporučil firmu Pohotové peníze, od které jsme peníze získali.

V tuto chvíli jsou už na světě naše dvě krásné holčičky, prodali jsme starý byt, splatili dluh a užíváme si v novém prostorném bytě.

Panu Vitkovi a panu Procházkovi děkují Oldřich, Věra, Kačenka a Verunka!